Aşırı kilo kaybı yaşayan Anne Winters hayranlarını endişelendirdi! Yıldız oyuncu tedavi görecek!

13 Reasons Why (Ölmek İçin 13 Sebep), dizisinde boy göstermesiyle hafızalara kazınan genç oyuncu Anne Winters, yetersiz beslenme sebebiyle oldukça zor günler geçirdiğini ve kliniğe yattığını sevenlerine duyurdu. Ünlü isim, son haliyle hayranlarını korkutmuştu.

SEVENLERİ ŞAŞIRDI

‘Mom and Dad’, ‘Night School’, ‘Countdown’, ‘The Orville’ gibi projelerde yer alan oyuncu Anne Winters, Instagram hesabından son halini paylaşarak takipçilerini hem şaşırttı hem de endişelendirdi.

29 yaşındaki oyuncu, sosyal medya hesabından yayınladığı gönderide, durumunu düzeltebilmek için tedaviye başlamak zorunda kaldığını ifade etti. Ünlü isim, hiçbir zaman hedefinin bu kadar zayıflamak olmadığını da belirtti.

“BU HALE GELMEYE ÇALIŞMIYORDUM”

Winters, “Birçoğunuzun Instagram’da benim için gerçekten endişelendiğinizi biliyorum ve ben de doktorumu ve bunun gibi şeyleri takip ediyorum çünkü bu hale gelmeye çalışmıyordum. Bu kadar zayıflamaya çalışmıyordum, bu kadar zayıf olmak da istemiyorum” dedi.

TEDAVİ MERKEZİ BULMAKTA ZORLANDI

Tedavi almak için birçok merkez aradığını fakat oldukça zor bulduğunu belirten Anne, bu merkezlerin 26 yaş altı kişilere hizmet verdiğini keşfettiğini söyledi. Ayrıca Winters, “Yetersiz beslenmenin kontrolü ele geçirdiğinde zihninizin sizi iyi olduğunuza ikna edebileceğini öğrendim… Vücudumun belki de hayatta kalmak için son şanslarını kullanması çılgıncaydı” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir