Emily Blunt’ın ‘öpüşme’ itirafı gündem oldu! Kusmak istedim’

Christopher Nolan imzalı ‘Oppenheimer’da sergilediği performansla ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ dalında Oscar adaylığı bulunan Emily Blunt, rol aldığı filmlerde aralarında Matt Damon, Cillian Murphy, Tom Cruise ve son olarak Ryan Gosling’in de bulunduğu birçok oyuncuyla öpüşme sahnesi çekti.

Howard Stern’in radyo programına konuk olan Hollywood yıldızı, bazı rol arkadaşlarıyla öpüştükten sonra kusmak istediğini açıklayarak adından söz ettirdi.

“NEFRET ETMEDİM AMA KESİNLİKLE KEYİF ALMADIM”

Bir aktörü öptükten sonra kendini kötü hissedip hissetmediği sorulan Blunt, aktör ismi vermeden, “Kesinlikle, kesinlikle. Bunun aşırı bir nefret olduğunu söyleyemem ama kesinlikle bir kısmından keyif almadım” cevabını verdi.

“TEK BİR ŞEY BİLE OLSA YETER”

ABD’li aktör John Krasinski ile 14 yıldır evli olan 41 yaşındaki oyuncu, kimyasının uyuşmadığı rol arkadaşlarıyla öpüşme teknikleri geliştirdiğini itiraf etti.

Herkeste sevdiğim bir şey bulmam gerektiğini düşünüyorum. Bir şey bulmam gerekiyor, tek bir şey bile olsa. Hoş bir gülümseme olabilir, konuşma tarzları veya kibarlığı hoşuma gidiyor olabilir. Yani rastgele bir şey olabilir. O kişiyle ilgili sevdiğiniz bir şeyi veya karakter olarak onda sevdiğiniz bir şeyi bulun ve sonra ona yönelin.

‘Kimya’ yaratma konusunda oldukça bilgili olduğunu da dile getiren Blunt, “Kimya çok tuhaf bir şey; bu şişeleyip alamayacağınız veya satamayacağınız ruhani bir şey. Oradadır veya değildir. Bunu yeterince uzun süredir yapıyorum. Nasıl büyüleyeceğinizi biliyorsunuz. Ancak birisiyle doğal bir yakınlığınız olduğunda bu daha kolay oluyor” şeklinde konuştu.

“EVA’YI SEVİYORUM”

2005 yapımı ‘Gideon’s Daughter’ ile Altın Küre kazanan Emily Blunt, ‘Jody Moreno’ karakterine hayat verdiği yeni aksiyon filmi ‘The Fall Guy’da (Dublör) sevgilisini canlandıran Ryan Gosling’le (Colt Seavers) olan bağının gerçek olduğunu vurguladı.

Ryan’ın eşi Eva’yı (Mendes seviyorum. Çocuklarını seviyorum ve onun gibi değerli bir insanla arkadaş olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir